Lustr LUXURIA 300cm 41xE14 - Křišťálová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Dominanttní lustr vhodný např. na schodiště |
Mil-378925 detail výrobku
| Hledáte dokonalé osvětlení pro okouzlující interiér? Nebo chcete, aby lampy umístěné v interiéru plnily nejen praktickou, ale i dekorativní funkci? Kolekce moderních svítidel Luxuria dodá vašemu interiéru jedinečné kouzlo díky křišťálovým prvkům, které účinně lámou a odrážejí světlo. Jeho rozptýlením po celé místnosti vnesou do prostoru hřejivou a zároveň luxusní atmosféru. Rodina svítidel Luxuria je určena pro klasické i moderní interiéry - elegantní pracovnu nebo stylovou ložnici. Exkluzivní obývací pokoj doplněný křišťálovým lustrem působícím jako šperk se stane skutečnou ozdobou vašeho domova. Luxuria - kolekce výrazných křišťálových svítidel Udržovaná ve stejném stylu, barvách a tvarech křišťálů umožňují zachovat jednotný design v různých místnostech. Křišťálové nástěnné lampy rozmístěné po obou stranách postele vnesou přes den luxusní akcent, zatímco večer se promění v ideální, rozptýlený a relaxační zdroj světla. Křišťálové prvky odrážejí nejen umělé světlo žárovky, ale také přirozené denní světlo a vytvářejí s ním třpytivé odlesky, které dodají místnosti kouzlo, i když lampa nesvítí. Pokud hledáte neobvyklou dekoraci do okouzlujícího interiéru, bude vám světlo Luxuria dokonale vyhovovat. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 3000 mm |
| VÝŠKA (mm) | 4000 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 41 |
| POWER | 41xE14 40W |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 68 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 78 kg |
| Hloubka (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 85 |
| Hloubka balení (cm) | 85 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodavatel 3 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
71 616 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 573 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
