Stropní svítidlo LUXURIA 9xE14 - Bodová svítidla
Mil-378793 detail výrobku
| Hledáte dokonalé osvětlení pro okouzlující interiér? Nebo chcete, aby svítidla umístěná v interiéru plnila nejen praktickou, ale i dekorativní funkci? Kolekce moderních svítidel Luxuria dodá vašemu interiéru jedinečné kouzlo díky křišťálovým prvkům, které účinně lámou a odrážejí světlo. Jeho rozptýlením po celé místnosti vnesou do prostoru hřejivou a zároveň luxusní atmosféru. Rodina svítidel Luxuria je určena pro klasické i moderní interiéry - elegantní pracovnu nebo stylovou ložnici. Exkluzivní obývací pokoj doplněný křišťálovým lustrem působícím jako šperk se stane skutečnou ozdobou vašeho domova. Luxuria - kolekce působivých křišťálových svítidel Kolekce Luxuria se skládá ze tří typů osvětlení: nástěnného svítidla, plafonu a lustru v matném zlatém provedení. Udržované ve stejném stylu, barvách a tvarech krystalů umožňují zachovat jednotný design v různých místnostech. Křišťálové nástěnné lampy rozmístěné po obou stranách postele budou přes den luxusním akcentem, zatímco večer se promění v dokonalý rozptýlený a relaxační zdroj světla. Křišťálové prvky odrážejí nejen umělé světlo žárovky, ale také přirozené denní světlo a vytvářejí s jeho pomocí třpytivé odlesky, které dodávají místnosti kouzlo, i když lampa nesvítí. Pokud hledáte neobvyklou dekoraci do okouzlujícího interiéru, bude vám světlo Luxuria dokonale vyhovovat. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 10,2 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| VÝŠKA (mm) | 480 mm |
| Hloubka (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| Hloubka balení (cm) | 51 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 8,7 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| POWER | 9xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
8 859 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 843 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 843 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
