Mil-378925 - Lustr LUXURIA 300cm 41xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 3000 mm |
| VÝŠKA (mm) | 4000 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 41 |
| POWER | 41xE14 40W |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 68 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 78 kg |
| Hloubka (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 85 |
| Hloubka balení (cm) | 85 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodavatel 3 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
71 616 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 573 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
