LED vánoční nano řetěz zelený, 7,5 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá, časovač - Vánoční dekorace
EMO-D3AW04 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Výkon | 2,7 W |
| IP krytí | 44 |
| Záruka | 2 roky |
| Produkt | nano řetěz |
| Barva světla | teplá bílá |
| Rozměr | 7,5 m |
| Použití | venkovní i vnitřní |
| Časovač | ano |
| Dálkový ovladač | ne |
| Funkce | svítí |
| Typ napájení | síťový adaptér |
| Tvar | nano |
| Počet LED | 75 |
| LED mezera | 10 cm |
| Velikost LED | 3 mm (nano) |
| Délka přívodu | 5 m |
| Pro výšku stromu | 140 cm |
| Barva drátu | zelená |
| Vstupní napětí | 230 V AC |
| Výstupní napětí | 4,5 V DC |
| Možnost propojení | ne |
| Životnost | 10 000 hodin |
| Prodejní obal | 1 ks, krabice |
| Ovládání hlasovými asistenty | ne |
| Notifikace do mobilní aplikace | ne |
| Výrobce | EMOS spol. s r.o. |
Skladem u dodavatele, dodání 3-5 dní
Supercena
293 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
