Stojací lampa VENETO, IP20, max. 20W, 3 x GU10, černá - Lampičky a lampy
|
Vypinač je umístěn u lampy na přívodní šňůře. Viz Katalogový list ke stažení |
|
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 1540 mm |
| Průměr | 230 mm |
|
Možno osadit stmívatelnýma žárovkama na dálkový ovladač. Samotná lampa není stmívatelná |
|
GTV-LP-VEN20W-10 detail výrobku
|
Stojací lampa Veneto LED je rafinovaná kolekce moderního osvětlení pro kanceláře, domácnosti a prostory, kde je třeba elegantně kombinovat funkčnost s inovativní formou. Série Veneto byla navržena pro uživatele, kteří nechtějí kompromisy mezi pohodlím a skvělým designem. V tomto modelu bylo nalezeno místo jak rafinovaný styl s geometrickým výrazem, pohodlí s možností širokého nastavení úhlu a směru dopadu světla a velkou svobodu při výběru úrovně osvětlení s přihlédnutím k rozměrům lampy. Kromě toho jsou k dispozici dvě barevné varianty – jemná bílá a klasická černá. Díky tomuto vzorci vám stojací lampy Veneto umožňují vytvořit ucelený koncept, například v jídelně a obývacím pokoji.
|
|
| Typ krytu | GU10 |
| Prohlášení o Shodě | Ano |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 20 |
| Výrobce | GTV Poland S.A. |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Doporučená maloobchodní cena: 2 178 Kč
U více kusů poptejte cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
