STR-04846 DOG LED 1W RGBW - DOG LED 1W RGBW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Provozní režimy: OFF/ON/30min Výběr barev a funkcí dotykem. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Světelný tok | 30 lm |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 614 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
172 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
