CAPYBARA LED 1,5W - Lampičky a lampy
STR-04807 CAPYBARA LED 1,5W detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | hnědá / žlutá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Světelný tok | max 40 lm |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 2112 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
285 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
