RABIT LED 1,5W RGBW - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Provozní režimy: OFF/ON/30min Výběr barev a funkcí dotykem. |
STR-04869 RABIT LED 1,5W RGBW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 162 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 50 lm |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2108 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
172 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
