STR-04804 LARGO LED CONNECTOR I - LARGO LED CONNECTOR I
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | transparentní |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 48 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 17 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 177 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
28 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 31 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 31 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
