LARGO LED CONNECTOR L - LED pásky
STR-04805 LARGO LED CONNECTOR L detail výrobku
| Barva | transparentní |
| Materiál | plast |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 48 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 16 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 686 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
36 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 40 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 40 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
