LARGO LED 5m COB WW - LED pásky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Lze řezat každých 25 mm na řezných značkách. Pásek je na 12V, je nutné trafo!! Cena je za balení |
STR-04465 LARGO LED 5m COB WW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 25 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Světelný tok | 2650 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1021 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
205 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 228 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 228 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
