STR-04463 LARGO LED 3m COB NW - LARGO LED 3m COB NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Lze řezat každých 25 mm na řezných značkách. Pásek je na 12V, je nutné trafo!! Cena je za balení |
|
| Barva | bílá |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 19 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Světelný tok | 1950 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 92 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 785 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
