STR-04382 ARNOLD LED 2x1,2m - ARNOLD LED 2x1,2m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | šedá |
| Materiál | Polystyren / abs |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 2 x max 36 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 1275 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2038 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 176 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 176 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
