ARNOLD LED 2x0,6m - Zářivková svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04381 ARNOLD LED 2x0,6m detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | Polystyren / abs |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 2 x max 18 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 665 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 856 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
129 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 143 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
