ARNOLD LED 1,2m - Zářivková svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04380 ARNOLD LED 1,2m detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | Polystyren / abs |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 36 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 1275 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1815 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
142 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 158 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
