STR-04379 ARNOLD LED 0,6m - ARNOLD LED 0,6m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | šedá |
| Materiál | Polystyren / abs |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 18 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 665 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1204 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 138 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
