STR-04297 TOR 5 1,5m 10A ON/OFF - TOR 5 1,5m 10A ON/OFF
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 276 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 552 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
183 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 203 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 203 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
