TOR 3 1,5m 10A ON/OFF - Prodlužky, kabely
STR-04293 TOR 3 1,5m 10A ON/OFF detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 191 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 220 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
163 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 181 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 181 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
