TOR 5 3m 16A ON/OFF - Prodlužky, kabely
STR-04298 TOR 5 3m 16A ON/OFF detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 276 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
283 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 314 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 314 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
