STR-04292 TOR 5 5m 16A - TOR 5 5m 16A
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 26 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 392 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 392 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
