TOR 5 1,5m 10A - Prodlužky, kabely
STR-04290 TOR 5 1,5m 10A detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 59 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
152 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
