TOR 5 3m 16A - Prodlužky, kabely
STR-04291 TOR 5 3m 16A detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
252 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 280 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 280 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
