STR-04109 CONNECTOR PS230V I BLACK - CONNECTOR PS230V I BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / měď / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 174 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 36 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
