CONNECTOR PS230V L WHITE - Lištový, kolejnicový system osvětlení
STR-04110 CONNECTOR PS230V L WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / měď / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 365 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
152 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
