CONNECTOR I SILVER - Lištový, kolejnicový system osvětlení
STR-02517 CONNECTOR I SILVER detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / měď / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 94 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
77 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 85 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 85 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
