STR-04105 INDI C SMALL BLACK - INDI C SMALL BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo má bílý plastový svítící prstýnek. Díky tomu je toto svítidlo designově zajimavé |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 93 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1389 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
133 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
