INDI D SMALL WHITE - LED žárovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo má bílý plastový svítící prstýnek. Díky tomu je toto svítidlo designově zajimavé |
STR-04106 INDI D SMALL WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 93 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Sklad dodavatel 668 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
133 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
