INDI C GU10 BLACK - Vestavěná svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo má bílý plastový svítící prstýnek. Díky tomu je toto svítidlo designově zajimavé Svítidlo na vyměnitelnou žárovku GU10 |
STR-04046 INDI C GU10 BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 167 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
