STR-03980 BONO D WHITE - BONO D WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Výkon | max 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1608 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
41 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 46 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 46 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
