BONO C MATCHR - LED žárovky
STR-03975 BONO C MATCHR detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | ocel |
| Výkon | max 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 3770 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
38 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 42 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 42 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
