BONO D CHROME - LED žárovky
STR-03978 BONO D CHROME detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel |
| Výkon | max 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 854 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
43 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 48 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 48 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
