STR-03780 ROLEN LED 7W BLACK CCT - ROLEN LED 7W BLACK NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Svítidlo má integrovanou LED vč. trafay Jedinečné svítidlo do obyvacích prostor nebo chodeb |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Světelný tok | 580 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 779 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
