ROLEN LED 3W BLACK NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Svítidlo má integrovanou LED vč. trafay Jedinečné svítidlo do obyvacích prostor nebo chodeb |
STR-03779 ROLEN LED 3W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 240 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2316 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
