ROLEN LED 10W WHITE CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Svítidlo má integrovanou LED vč. trafay Jedinečné svítidlo do obyvacích prostor nebo chodeb |
STR-03109 ROLEN LED 10W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 3000/4200/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 840 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Sklad dodavatel 1059 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
362 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 402 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 402 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
