STR-03575 MARTA LED 8W CHROME NW (kanarya) - MARTA LED 8W CHROME NW (kanarya)
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
S vypínačem
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | ocel / polykarbonát |
| Barva světla | 3000/4000/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 405 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Světelný tok | 570 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 237 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
701 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 815 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 815 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
