STR-03513 SOLA LED D SLIM 28W NW - SOLA LED D SLIM 28W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 28 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 71 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Světelný tok | 1900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 693 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
644 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 715 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 715 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
