SOLA LED C SLIM 24W NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03518 SOLA LED C SLIM 24W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Světelný tok | 1625 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 718 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
600 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 667 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 667 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
