SOLA LED D SLIM 20W NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03512 SOLA LED D SLIM 20W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 68 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Světelný tok | 1360 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 1802 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
472 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 524 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 524 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
