STR-03108 ROLEN LED 7W WHITE CCT - ROLEN LED 7W WHITE CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Svítidlo má integrovanou LED vč. trafay Jedinečné svítidlo do obyvacích prostor nebo chodeb |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 3000/4200/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Světelný tok | 580 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1160 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
