STR-03013 FOREST GU10 D - FOREST GU10 D
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. Pokud si zakoupíte chytrou žárovku, můžete ovládat svítidlo telefonem, ovladačem. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1352 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
341 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 379 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 379 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
