FOREST 50 GU10 C - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. Pokud si zakoupíte chytrou žárovku, můžete ovládat svítidlo telefonem, ovladačem. |
STR-03602 FOREST 50 GU10 C detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 503 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1045 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
797 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 886 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 886 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
