FOREST S GU10 D - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. Pokud si zakoupíte chytrou žárovku, můžete ovládat svítidlo telefonem, ovladačem. |
STR-03603 FOREST S GU10 D detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 543 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
684 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 760 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
