STR-02785 SOLA LED C 24W NW - SOLA LED C 24W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Světelný tok | 2208 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 4763 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
600 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 667 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 667 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
