STR-02518 CONNECTOR L WHITE - CONNECTOR L WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / měď / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2279 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 116 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 116 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
