Mil-379342 - Závěsná lampa ARTE 12W LED průměr 13 cm mosaz
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,2 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,7 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| POWER | 12W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 135 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 135 mm |
| Hloubka (mm) | 135 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1399lm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 200 mm |
| Hloubka balení (cm) | 21 |
| NOVINKY | 24 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 26000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 48 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 545-1495mm |
| LAMP FAMILY | ARTE |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 3000K |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 48 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 732 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 036 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 036 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
