Závěsná lampa ARTE 12W LED průměr 13 cm mosaz - Moderní svítidla
Mil-379342 detail výrobku
| Kolekce svítidel Arte je ideální pro interiéry, které milují různé barvy. Tyto lampy jsou vyrobeny z kovu a skla a dodají vašemu interiéru energii a život. Tyto lampy jsou k dispozici v několika barevných variantách, včetně MULTICOLOR (FIOLET+RŮŽOVÁ), MULTICOLOR (FIOLET+MODRÁ), MULTICOLOR (ČERVENÁ+FIOLET), MULTICOLOR (MODRÁ+FIOLET), a dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Tyto lampy jsou ideální volbou, pokud hledáte osvětlení do interiéru, který chcete vyzdobit více barvami, nebo pokud potřebujete osvětlení pro svůj kuchyňský ostrůvek. Každé místnosti dodají jedinečný půvab a barvu a vytvoří tak výjimečnou atmosféru. Vyberte si lampy Arte a užívejte si bohatství barev ve svém interiéru. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,2 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,7 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| POWER | 12W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 135 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 135 mm |
| Hloubka (mm) | 135 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1399lm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 200 mm |
| Hloubka balení (cm) | 21 |
| NOVINKY | 24 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 26000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 48 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 545-1495mm |
| LAMP FAMILY | ARTE |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 3000K |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 48 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 732 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 036 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 036 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
