Závěsná lampa ARTE 12W LED průměr 16 cm černá - Moderní svítidla
Mil-379339 detail výrobku
| Kolekce svítidel Arte je ideální pro interiéry, které milují různé barvy. Tyto lampy jsou vyrobeny z kovu a skla a dodají vašemu interiéru energii a život. Tyto lampy jsou k dispozici v několika barevných variantách, včetně MULTICOLOR (FIOLET+RŮŽOVÁ), MULTICOLOR (FIOLET+MODRÁ), MULTICOLOR (ČERVENÁ+FIOLET), MULTICOLOR (MODRÁ+FIOLET), a dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Tyto lampy jsou ideální volbou, pokud hledáte osvětlení do interiéru, který chcete vyzdobit více barvami, nebo pokud potřebujete osvětlení pro svůj kuchyňský ostrůvek. Každé místnosti dodají jedinečný půvab a barvu a vytvoří tak výjimečnou atmosféru. Vyberte si lampy Arte a užívejte si bohatství barev ve svém interiéru. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,2 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,7 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| POWER | 12W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1399lm |
| Hloubka (mm) | 160 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 160 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 160 mm |
| Hloubka balení (cm) | 22 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 225 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 23 |
| NOVINKY | 24 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 26000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 48 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 550-1450 mm |
| LAMP FAMILY | ARTE |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 3000K |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 13 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 753 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 059 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 059 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
