Mil-378958 - LED Batten pásek 36W 120cm 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,308 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,338 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,95 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 120 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝŠKA (mm) | 1200 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| POWER | 36W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3850 svítidlo / 4500 zdroj |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| NOVINKY | NOVINKOVÝ BANNER |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
