Mil-378790 - Nástěnné svítidlo LUXURIA 2xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| Hloubka (mm) | 160 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 2 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 23 |
| ŠÍŘKA (mm) | 270 mm |
| VÝŠKA (mm) | 270 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 270 mm |
| POWER | 2xE14 40W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,4 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 35 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
3 050 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 389 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 389 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
