Tkl-3175 - Marco TKL 3
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Hledáte svítidla, která se hodí do podkrovních interiérů? Pak jste na ideálním místě! Modely z kolekce MARCO se jistě stanou hitem. Mají jeden, tři nebo šest světelných zdrojů. Jejich nejvýraznějším prvkem je průhledné tónované válcové stínidlo. Dodávají se v různých barvách. Můžete je libovolně kombinovat. Budou ladit s dekorativními i tradičními žárovkami. Svítidla z kolekce MARCO dodají vašemu interiéru originální a jedinečnou atmosféru. Svítidla MARCO se vyznačují minimalistickou, ale zároveň inovativní formou. . | |
| Barva | zlatá / hnědá / černá / medová |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x15 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
